Vi ste ovde: PočetnaKomentariUprava za igre na sreću; Podgorica, ul. Đoka Miraševića br.21; Na pažnju: mr Aleksandra Moštrokola, direktora; Predmet: Nelegalno priređivanje igara na sreću

Uprava za igre na sreću; Podgorica, ul. Đoka Miraševića br.21; Na pažnju: mr Aleksandra Moštrokola, direktora; Predmet: Nelegalno priređivanje igara na sreću

U dopisu od 7.11.2011. smo tražili precizna i zakonom mjerena obavještenja da je po osnovu usmenog razgovora i usmeno izraženog meditiranja službenika te uprave dozvoljeno priređivanje igre na sreću pod nazivom Piramida na TV Vijesti.

Danas smo primili očigledno nedovoljno nesinhronizovan odgovor TV Vijesti koji prilažemo, a kojim se veoma jasno potvrđuje da se ova Piramida odvija na osnovu usmene saglasnosti i citiramo da „ je trenutno u toku procedura dobijanja mišljenja od Uprave za igre na sreću Crne Gore“.

Prema ovakvom eksplicitnom iskazu iz akta TV Vijesti, nesumnjivo proizilazi da već drugi mjesec ta televizija razvija TV projekat pod nazivom Piramida, nevješto zakamuflirane igre na sreću, a iz konotacije ovog odogovora, neotklonjivo je izvjesno pravno obećanje da će im Uprava dati mišljenje da to nije igra na sreću, i time vjerovatno po njima, osnažiti odn. konvalidirati dosadašnje ilegalno/divlje priređivanje igara na sreću.

To, ne samo da je nedopustivo i etički kardinalno, nego je u pitanju duboko silaženje u domene krivično-pravne odgovornosti koja je neporeciva.

U iščekivanju vašeg mišljenja koje nam je obećala TV Vijesti, srdačno Vas pozdravljamo.

 Prilog: Dopis del.br. 2025 od 8.12.2011.

Podgorica, 9. decembar 2011.

Udruženje priređivača igara na sreću

Postavite komentar

Obavezna polja(*).

Kontakt info

NVO Udruženje priredjivača igara na sreću Crne Gore

Adresa: Rimski trg 50 Podgorica

Telefon: 020/234-520
Fax: 020/234-520

e-mail: priredjivaci@upisigre.me

Predsjednik Udruženja

Ana Nikolić

Free joomla templates by www.joomlashine.com